Biz Kimiz

Bozkuş İnşaat 2007 yılında Celal Bozkuş tarafından kurulmuştur. Kdz. Ereğli’ de inşaat ve konut projeleri yapan yeni nesil bir inşaat şirketidir. Yenilikçi ve uzun vadeli sürdürülebilir yapılar inşa etmektedir. İnşaat hizmetleri alanında teknolojiyi takip eden ve yeniliklere açık yapısı ile kendini sürekli geliştiren bir organizasyona sahiptir.

Neden Bozkuş İnşaat

Bozkuş İnşaat yaptığı inşaatlarla insanların yaşam kalitesini arttırarak, binalarında sosyal yaşam alanları sağlamaktadır.

Profesyonel Kadro

Her branşta yetkin kişilerden oluşan kadromuzla kaliteli hizmet anlayışını sürdürmektedir. Kendi bünyemizde bulunan çalışma arkadaşlarımızla imalat, satış, teknik destek sağlıyoruz.

Üst Düzey Malzeme Kalitesi

Şirketimiz projelerinde her zaman kendi branşında iyi olan firmalarla çalışmaya özen göstermiş ve en kaliteli malzemeleri kullanarak, projelerimize değer katmaya devam ediyoruz.

Doğa Sevgisi

Yağmur ve yeraltı sularını yapmış olduğumuz depolara toplayarak doğaya kazandırıyoruz. Konut projelerimizde doğaya verdiğimiz önemden dolayı %25 yeşil alanlar bırakıyor, ağaçlar dikiyoruz.

2019’ da yapımı tamamlanacak Supark projesi Batı Karadeniz, Zonguldak, Kdz. Ereğli bölgelerinin en büyük özel sektör inşaat projelerinden biridir. Bozkuş İnşaat Supark’ ta bütün gününüzü geçirebilececeğiniz sosyal ve yeşil alanlar sağlamıştır. Bozkuş İnşaat genç ve dinamik kadrosuyla geleceği düşünerek projeler üretmekte arsalara ve konutlara değer katmaktadır.